Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, zelený samet, kov černý mat (DCL-973 GRN4) |
skladem CEN
|
690 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 3 |
|
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23 |
2 - 3 týdny
|
1 524 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 LAN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 námořnická velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 šedá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 šedá
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K66 bordó, rám zlatá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 bílá
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub medový / tap. Inari 22 (jasně beż)
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K546 šedá (2 karton)
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 béžová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Halmar K560 židle hořčicová
Halmar K560 židle hořčicová
2 - 3 týdny
803 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 CRM2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 LAN2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 BR3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, sametová látka (DCH-421 YEL4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, manšestrová látka, DCH-V4009 GREY6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle popelavá
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K568 židle skořice
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
