Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 971 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN) |
skladem CEN
|
590 Kč |
Celkem 579 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah čokoládově hnědá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 BR2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Signal HUGO BREGO černá podnož/béžová typ. 31
skladem
2 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K290 šedá / zlatá antiková (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 398 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 85 (jasně šedá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K486 béžová
2 - 3 týdny
1 707 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 skořicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 židle plastik bílá
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 židle nohy - černá, sedák - skořicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-W1077 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (DCL-193 GREY2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, krémová látka, černý kov (DCL-P3107 CRM2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, snadno čistitelná krémová látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2159 CRM2)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GREY2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM ROVER imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
7 750 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM GAIA imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
9 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-E2008 YEL2 (DCL-E2008 YEL2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle béžová
2 - 3 týdny
1 829 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, manšestrová látka, DCH-V4009 GRN6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
