Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 2 |
|
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40 |
skladem
|
1 890 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (CT-S8010 GREY2) |
skladem CEN
|
690 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K285 jasně šedá
2 - 3 týdny
1 494 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 béžová
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 černá velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 námořnická
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Medová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar KERRY BIS wenge/tmavě hnědá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva primární: | Wenge |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO bílá / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K546 hořčicová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VERDI bílá-šedá
2 - 3 týdny
3 658 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 židle černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K545 židle šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 béžová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, otočný mechanismus 360°, taštičkové pružiny v sedáku, tmavě zelená látka, noha masiv dub (HC-D7188 GRN4)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K565 skládací, bílá
2 - 3 týdny
376 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K568 popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 olivová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle olivová
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, sametová látka, DCL-973 YEL4
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, sametová látka, DCL-973 BK4
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
