Moderní jídelní stoly
Celkem 253 produktů
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, černý lak (HT-F4413 GREY)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kov, černý lak (HT-F4413 OAK)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kov, černý lak (HT-F4413 OLW)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Signal Mosso III 80x80 dub
Poslední kus
skladem
2 961 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERTO deska - přírodní, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva desky: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4120 OLW)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF divoký dub, černé kovové nohy (HT-F4120 OAK)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, dub, HT-R5216 OAK
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, šedý dub, HT-R5216 GREY
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva dub (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva dub sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x76 cm, vysoký lesk bílý (AT-3006 WT) (2xKarton)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic jídelní stůl 90x90cm, lamino, šedý dub, HT-R5190 GREY
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar MODEX 2 120 barva deska - dub wotan, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 764 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LARSON deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 662 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-304 WT)
skladem CEN
2 601 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 90x90x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-306 WT)
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar BARRY stůl kulatý, deska - ořech, nohy - černý
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 105.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
