Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl jídelní 160x90x76 cm, deska slinutý kámen v imitaci matného mramoru, černé kovové nohy (HT-406M GREY) |
skladem CEN
|
1 890 Kč | |
| 3 |
|
Halmar ANTON černá (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 952 Kč |
Celkem 989 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, nohy černý kov (CT-395 CRM2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar NICOLAS kulatý dub přírodní
2 - 3 týdny
3 637 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub medový
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VELO barva bílá/šedá
2 - 3 týdny
3 190 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar WENANTY dub medový / morski
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 100 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub, nohy - dub (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní židle
Halmar K486 béžová
2 - 3 týdny
1 707 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BAGIO rozkládací 120-160/80 cm dub artisan/dub artisan
2 - 3 týdny
4 633 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska černá, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 511 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VENOM 135-185/85 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 262 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar DIESEL rozkládací deska - bílá mramor /tmavěšedá, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 922 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Chrom |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K487 šedá
2 - 3 týdny
1 717 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble II-P WZ-0169 (1031690411) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 217 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K547 židle šedá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GRN2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4216 OLW)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PERONI ořech - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 250.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GREY2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 židle béžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, černá, látka, DCL-V2017 BK2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
