Jídelna
Celkem 971 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, stříbrná látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 SIL4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Barová židle
Halmar H88 rám - černá, čalounění - hnědá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Barva sedáku: | Hnědá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K386 šedá
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BUGGI přírodní / bílá
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Barová židle
Halmar H103 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar VINSTON rozkládací, deska - tmavě šedá / černá, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 581 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180-220 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar FELIX stůl rozkládací, deska - šedá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 243 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 141-201 |
Barová židle
Halmar H95 barová židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | hořčice |
| Barva sedáku: | Hořčicová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar CAPITAL 160-200 cm, dub zlatá / černá (2 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 židle skořicová velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (DCL-193 GREY2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 220x90cm, dýha, barva ořech, kovová černá noha (HT-T1822 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 220.00 |
Barová židle
Halmar H101 béžová
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Autronic jídelní stůl 90x90cm, lamino, šedý dub, HT-R5190 GREY
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, černá, látka, DCL-V2017 BK2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
