Jídelna
Celkem 971 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l (DCH-421 PINK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka v dekoru vintage kůže, kovová podnož, broušený nikl (DCH-459 GREY3)
skladem CEN
1 290 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H97 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Přírodní dekor |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 85 (jasně šedá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 šedá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble II-P WZ-0169 (1031690411) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 950 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K537 židle krémová
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 CAP2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 olivová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka a tmavě šedá látka v dekoru vintage kůže, černý kov, otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem (DCH-Y1143 GRN2)
skladem CEN
2 331 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-S8010 BLUE2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (HC-462 GRN2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 GREY2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar ALDA šedá
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Autronic Jídelní set 1+4, rozměr stolu 120x75x75 cm, MDF, dýha, masivní nohy, moření dub (VESPA OAK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 990 Kč
| Materiál: | Dýha |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kov, černý lak (HT-F4413 OLW)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Lavice
Autronic Lavice rohová, šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1950 GREY3)
Doprava zdarma
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 360 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K586 ořech černá
2 - 3 týdny
2 794 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 BR2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, sametová látka, DCL-X7015 YEL2
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
