Jídelna
Celkem 971 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah stříbrná látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 SIL2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, kov černý mat (DCL-974 BR2)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 85 (jasně šedá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub sonoma / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar VENOM 135-185/85 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 262 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 olivová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SANDOR bílá lakovaná (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 035 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Barová židle
Halmar H44 barová židle ořech/krémová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva: | Krémová |
| Barva sedáku: | Krémová |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
Halmar H95 barová židle skořicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Skořicová |
| Barva sedáku: | Skořicová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 židle nohy - černá, sedák - námořnická
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K545 béžová / ořechová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCL-X7018 GRN2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H95 černá
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Dřevěný jídelní stůl
Autornic Stůl jídelní 120x80 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-F120 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
10 791 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Dřevěný jídelní stůl
Autornic Stůl jídelní 180x90 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-F180 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
16 101 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, tmavě šedá látka, černý kov (DCH-P3146 GREY2)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PERONI ořech - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 250.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SILVESTRO pracovní deska - tmavý popel, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 420 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180-220 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF divoký dub, černé kovové nohy (HT-F4120 OAK)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar QUBIK stůl rozkládací 80-2008076 cm dub artisančerný (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80-200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
