Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23 |
2 - 3 týdny
|
1 524 Kč |
Celkem 969 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 GREY2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H45 jasně dub/černá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Barová židle
Halmar H46 bílá-černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Moderní jídelní stůl
Halmar MORETTI rozkládací deska - dub zlatá / šedá, nohy - antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 687 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118 - 148 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar MASSIVE rozkládací 160-250x90x77 cm jasně dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 202 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERTO deska - přírodní, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva desky: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MODEX 2 120 barva deska - dub wotan, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 764 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar EDMONDO rozkládací dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 821 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar XAVIER (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 591 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-250 |
Barová židle
Halmar H102 šedá
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Kredenc
G+K Meble II-L WZ-0169 (1031690421) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 950 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, modrá látka, černý kov (DCL-E2008 BLUE2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 židle béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K545 židle šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 90x90x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-306 WT)
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 BK2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7129 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace kůže zelená
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM ROVER imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
7 750 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
