Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň (BT-6957 TR3) |
skladem CEN
|
2 781 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LUNGO zlatá antiková / hnědá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 868 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2) |
skladem CEN
|
1 701 Kč |
Celkem 969 produktů
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | 3D dub sonoma |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VERDI bílá-šedá
2 - 3 týdny
3 658 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar MISTRAL bílá lesk (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 371 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Kredenc
G+K Meble I-L WZ-0315 dub (1033150711) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
23 779 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 135.00 |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0315 dub (1033152111) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
23 779 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K551 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H123 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá, dřevo |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SANDOR 2 černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 356 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 CRM2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, zelená látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GRN2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy (HC-462 BLUE2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 140x80x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4214 OLW)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelený samet, černá pohupová podnož (DCL-D1275 GRN4)
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1250 GREY3)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K585 tmavě béžová dub přírodní
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K568 popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4120 OLW)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dřevěná jídelní židle
DAN-FORM CRIB imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
7 390 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K573 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle olivová
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
