Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
G21 Aletra grey, koženková, prošívaná, šedá |
skladem
|
1 590 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K386 růžová |
2 - 3 týdny
|
1 839 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2) |
skladem CEN
|
1 090 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, stříbrná látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 SIL4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H89 rám - černá, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 plastik hořčicová
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 85 (jasně šedá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H95 barová židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K493 židle šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 židle béžová
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K544 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 824 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VITORINO, deska - černá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 378 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, šedé kovové nohy (DCL-379 GRN2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 olivová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic 80x80 cm, keramická deska šedý mramor, černé kovové nohy (HT-398M GREY)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K564 popelavá
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Kulatý jídelní stůl 100x100cm, lamino, šedý dub, HT-R5010 GREY
skladem CEN
2 190 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K586 ořech černá
2 - 3 týdny
2 794 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K564 židle béžová
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, sametová látka, CT-V4081 GREY4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
