Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Signal BRANDO 120 (160)x80 dub |
skladem
|
7 016 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FRYDERYK 160/240 cm barva bílá (160-240x90x74 cm) |
2 - 3 týdny
|
8 189 Kč |
Celkem 989 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah stříbrná látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 SIL2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, černá látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 BK4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H64 old vasion / coffe
2 - 3 týdny
843 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 jasně šedá
2 - 3 týdny
1 494 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva dub sonoma (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik bílá
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 GREY)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar EDWARD stůl rozkládací dub medový / bílá, nohy: dub medový (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 012 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (DCL-193 GREY2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar FELIX stůl rozkládací, deska - šedá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 243 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 141-201 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 CRM2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Barová židle
Halmar H101 béžová
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4218 GREY)
skladem CEN
4 690 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Autronic Jídelní set 1+4, rozměr stolu 120x75x75 cm, MDF, dýha, masivní nohy, moření dub (VESPA OAK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 990 Kč
| Materiál: | Dýha |
Lavice
Autronic Lavice rohová, šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1950 GREY3)
Doprava zdarma
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 360 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - dub artisan, nohy - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-E2008 YEL2 (DCL-E2008 YEL2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, sametová látka, DCL-X7015 YEL2
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
