Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 936 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, látka šedá, bílé prošití / chrom (HC-486 GREY3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 3 |
|
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40 |
skladem
|
1 890 Kč |
Celkem 989 produktů
Halmar K560 židle hořčicová
Halmar K560 židle hořčicová
2 - 3 týdny
803 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H64 old vasion / coffe
2 - 3 týdny
843 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle černá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle popelavá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černý kov (DCL-964 RED2)
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H1 černá
2 - 3 týdny
925 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K155 bílá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Barva nohou: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 námořnická velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 tmavě zelená
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, kov černý mat (DCL-974 BR2)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 GREY)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 BK)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 bílá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 černá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K547 židle šedá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
