Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah antracitově šedá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 GREY2) |
skladem CEN
|
2 790 Kč | |
| 2 |
|
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 759 Kč | |
| 3 |
|
Halmar VEGAS, deska - bílá, noha - bílá / zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
8 514 Kč |
Celkem 1003 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah smaragdově zelená sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GRN4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, nohy černý kov (CT-395 CRM2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K209 šedá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | 3D dub sonoma |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H96 námořnická
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Modrá |
| Barva sedáku: | Modrá |
| Barva kostry: | Černá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VERDI bílá-šedá
2 - 3 týdny
3 658 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K487 šedá
2 - 3 týdny
1 717 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 béžová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K432 šedá
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble I-L WZ-0315 dub (1033150711) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
23 779 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (CT-W1077 GRN2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, madlo, snadno čistitelná zelená látka, černý matný lak, kovové nohy (DCL-V2017 GRN2)
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x77 cm, MDF deska, 3D dekor ořech. (HT-W1578 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 190 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá sametová látka, nohy černý kov (CT-281 BR4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1250 GREY3)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 180x90cm, lamino, šedý dub, HT-R5316 GREY
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle béžová
2 - 3 týdny
1 829 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K573 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle olivová
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište