Telefony
Nejprodávanější produkty v kategorii Telefony
| 1 |
|
Emos SM7005BL 2.0 A/M - micro B/M 1m - černý, Quick Charge |
ihned k expedici
|
72 Kč | |
| 2 |
|
Midland XT70 |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 3 |
|
Evolveo EasyPhone ID Red |
skladem
|
786 Kč |
Celkem 252 produktů
Mobilní telefon
Oscal TIGER 12 12+256GB Flowing Purple
Doprava zdarma
skladem
4 337 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.78" |
| Barva: | Fialová - Flowing Purple |
| Operační paměť (RAM): | 12 GB |
Mobilní telefon
ZTE Nubia Air 5G černý
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.78 |
| Barva: | Černá |
| Operační paměť (RAM): | 8 GB |
Mobilní telefon
Samsung S731 Galaxy S25 FE 8+128GB Jetblack
Doprava zdarma
skladem
19 070 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.7" |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 2340 x 1080 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
