4K Ultra UHD LED televize LG 55UJ620V
Katalogové číslo: 150717
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
4K Ultra UHD LED televize LG 55UJ620V
- Úhlopříčka obrazovky: 139 cm (55")
- Rozlišení displeje: Ultra HD (4K)
- 3D: Ne
- Zobrazovací frekvence panelu (Hz): 50
- Technologie displeje: LED
- HDR: Ano
- Počet tunerů: 1 tuner (s nahráváním)
- Smart TV: Ano
- HbbTV: Ano
- Wifi: Integrovaná
- TV tuner: DVB-C; DVB-S2; DVB-T; DVB-T2; DVB-T2 (H.265)
- Integrovaný DVD přehrávač: NE
- Nahrávání dig.TV vysílání: ano
- Dual Play: NE
- Prohnutá obrazovka: Ne
- Chytrý ovladač: Ne
- IPS panel: ANO
- Konverze z 2D na 3D: NE
- Operační systém TV: webOS 3.5
- Ovládání hlasem: Ne
- Ovládání gesty: Ne
- Upscaling do rozlišení UHD: Ano
- web kamera: Ne
- Výkon L+R (W): 20
- HDMI vstup: 3
- Scart AV: 0
- LAN (Ethernet): ANO
- USB 2.0: 2
- USB 3.0: 0
- Sluchátkový výstup: Ne
- Energetická třída: A+
- Příkon v zapnutém stavu prům. (W): 86
- Příkon v pohotovostním režimu (W): 0.3
- Příkon ve vypnutém stavu (W): 0
- Napájení autozapalovač 12V: NE
- Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok (Kč): 452
- Odhadované náklady na provoz TV za 5 let (Kč): 2260
- Odhadované náklady na provoz TV za 10 let (Kč): 4520
- Hotelový mód: ANO
- Hmotnost bez podstavce (kg): 13.7
- Výška bez podstavce (cm): 73
- Šířka bez podstavce (cm): 124.3
- Hloubka bez podstavce (cm): 9.1
- VESA standard uchycení (mm): 300x200
- Distribuce: oficiální ČR
- Televize pro náročné: Ano
- Barva TV: černá
- EAN: 8806098019533
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:
• Operační systém webOS 3.5
• 4K rozlišení (ULTRA HD)
• Magic Zoom / Focus Zoom Ready + Recording
• Magic Mobile Connection / Magic Link Ready
• Active HDR
VÝHODY PRO ZÁKAZNÍKA:
• Jednoduchá a snadná orientace ve SMART TV
• Nádherný obraz: reálné, živé barvy, obraz se všemi detaily
• Zvuk Ultra Surround / Clear Voice III
• Úžasná kompatibilita s mobily
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
SMART SHARE
Magic Mobile Connection
Ano
DLNA
Ano
Miracast/WiDi
Ano
WiFi
Ano
Nahrávání TV vysílání
Ano
Připojení klávesnice, myši
Ano
Bluetooth
Ano
Bezdrátová zvuková synchronizace
Ano
KONEKTORY
RF vstup
2
Kompozitní vstup
0
Komponentní vstup
1
Scart
0
Optický výstup
1
Line out
0
LAN konektor
1
CI Slot
1
HDMI 3G
0
HDMI 6G
3
USB 2.0
2
USB 3.0
0
Sluchátkový výstup
0
SPECIFIKACE
SMART TV
Ano
Rozlišení
3840x2160
Úhlopříčka
55" (139 cm)
Panel
Direct LED
Lokální stmívání
Ne
True Motion / PMI
100 / 1500 / 50Hz
DCI
80%
Wide Color Gamut
Ne
DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
Ano / Ano / Ano
HDR 10 / Dolby Vision / HLG
Ano / Ne / Ano
HEVC (H.265 kodek) / VP9 /4K Upscaler
Ano / Ano / Ano
DTS dekodér / Dolby Atmos
Ano / Ne
Systém reproduktorů
2.0
Hudební výkon
20W
Magic zoom
Ano
Magic Sound Tuning / Voice Recognition
Ready
Webový prohlížeč
Ano
Magický ovladač
Ready
PARAMETRY
Spotřeba energie W, (TV / Stand-by)
107 / 0,5
Energetická třída
A+
Držák na stěnu / Vesa
OTW420 / 300x200
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 14.000
Výška (cm): 78.70
Šířka (cm): 124.30
Hloubka (cm): 25.10
Technické parametry
| Úhlopříčka: | 139 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 3840 x 2160 |
| Energetická třída: | A+ |
| Smart TV: | Ano |
| Hloubka: | 9.1 cm |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 73 cm |
| 3D: | Ne |
| Dual Play: | Ne |
| HbbTV: | Ano |
| HDR: | Ano |
| Hloubka balení: | 14.7 cm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Hmotnost balení: | 17.6 kg |
| Chytrý ovladač: | Ne |
| Integrovaný DVD přehrávač: | Ne |
| IPS panel: | Ano |
| LAN (Ethernet): | Ano |
| Nahrávání dig.TV vysílání: | Ano |
| Napájení autozapalovač 12V: | Ne |
| Operační systém TV: | WebOS 3.5 |
| Ovládání gesty: | Ne |
| Ovládání hlasem: | Ne |
| Počet tunerů: | 1 tuner (s nahráváním) |
| Prohnutá obrazovka: | Ne |
| Převod z 2D do 3D: | Ne |
| Příkon v pohotovostním režimu: | 0.3 W |
| Sluchátkový výstup: | Ne |
| Technologie displeje: | LED |
| Televize pro náročné: | Ano |
| Upscaling do rozlišení UHD: | Ano |
| USB 2.0: | 2 |
| VESA standard uchycení: | 300 x 300 |
| Výkon L+R: | 20 W |
| web kamera: | Ne |
| Wifi: | Integrovaná |
| Základní hotelový mód: | Ano |
| Zobrazovací frekvence panelu: | 50 Hz |
GPSR - Odpovědná osoba
LG Electronics Deutschland GmbH, Allemagne gpsr@lge.com , Alfred-Herrhausen-Allee 35, Eschborn 65760, Deustchland













