Halmar CALI C9 artisan
trvale vyprodáno
Katalogové číslo: 309771
podívejte se prosím na aktuálně
dostupné produkty
Podobné kategorie
Halmar
Nejprodávanější produkty v kategorii Police
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK (WAL)) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BUK) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva bílá matná. Baleno v ochranné fólii. (P-013 WT2) |
skladem CEN
|
333 Kč |
Celkem 87 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120 cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BK (WAL))
skladem CEN
414 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, barva OŘECH (P-010 WAL)
skladem CEN
171 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Polička
Autronic Polička nástěnná, sada 3 ks, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno ve fólii (P-008 SON)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 65x20 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-074 OAK)
skladem CEN
414 Kč
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 60 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-024 BK)
skladem CEN
351 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 80 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-025 BK)
skladem CEN
405 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 120 cm, MDF, barva bílá, baleno v ochranné fólii (P-026 WT)
skladem CEN
531 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 36 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-063 OAK)
skladem CEN
190 Kč
| Hloubka (cm): | 10 cm |
Nástěnné polička
Autronic Poličky nástěnné 80 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-065 OAK)
skladem CEN
190 Kč
| Hloubka (cm): | 16 cm |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033151011) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591201) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
8 220 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Set nástěnných poliček
Autronic Set 2 nástěnných poliček, mdf, béžová, ABP-E1083 WT
skladem CEN
711 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Set nástěnných poliček
Autronic Set 2 nástěnných poliček, mdf, hnědá, ABP-E1083 OLW
skladem CEN
711 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Polička
Autronic bambus, přírodní, AUK-E1016 NAT
skladem CEN
306 Kč
| Barva: | Bambus |
| Hloubka (cm): | 24.5 cm |
Police
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0169 (1031692001) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Police
Forte BREATHTAKER BTHVH331-Q192 dub/terracotta (3*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 34.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
