ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
| 1 |
|
ECG TK 2080 DR White |
skladem
|
1 690 Kč | |
| 2 |
|
ECG UV 5080 |
skladem
|
499 Kč | |
| 3 |
|
ECG KG 2033 Duo Grill & Waffle |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 198 produktů
Elektrický gril
ECG KG 100
skladem
1 190 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Typ grilu: | Kontaktní, stolní |
Kávovar
ECG KP 2125 Supreme
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 900 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Celkový objem: | 1.5 l |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1768 Strix Timber Black
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Mlýnek na kávu
ECG KM 160 Minimo Premio
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 13 W |
| Barva: | Černá |
| Kapacita zásobníku na zrna: | 30 g |
Elektrický dvouplotýnkový vařič
ECG EV 2512 Stainless
skladem
990 Kč
| Příkon/výkon: | 2500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Nerezová/stříbrná |
Elektrický dvouplotýnkový vařič
ECG EV 2512 Black
skladem
949 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Černá |
Napěňovač mléka
ECG NM 119 Black
skladem
899 Kč
| Celkový objem: | 240 ml |
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
