ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
| 1 |
|
ECG MTM 1771 WE |
skladem
|
1 390 Kč | |
| 2 |
|
ECG ZV 117 |
skladem
|
449 Kč | |
| 3 |
|
ECG RK 1520 Glass |
skladem
|
399 Kč |
Celkem 198 produktů
Kontaktní gril
ECG KG 300 deluxe
skladem
1 990 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Pekárna chleba
ECG PCB 82120
ihned k expedici
1 990 Kč
| Příkon/výkon: | 850 W |
| Max. kapacita: | 1.2 kg |
| Barva: | Bílá |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 2072 GSE
skladem
1 990 Kč
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
Masořezka
ECG MG 2510 Power
skladem
1 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Černá, bílá |
| Materiál: | Nerez + plast |
Elektrický gril
ECG KG 2033 Duo Grill & Waffle
skladem
1 990 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Nerezová |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Olejový radiátor
ECG OR 2090
skladem
2 390 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 231S
skladem
2 490 Kč
| Výkon mikrovln: | 800 W |
| Celkový objem: | 23 l |
| Barva: | Nerezová |
Horkovzdušná fritéza
ECG AF 8300 Dual Fry
Doprava zdarma
skladem
2 890 Kč
| Typ fritování: | Horký vzduch |
| Maximální obsah: | 8.3 l |
| Displej: | Ano |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 2590 GBS
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 25 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
