ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
| 1 |
|
ECG NM 216 |
skladem
|
1 090 Kč | |
| 2 |
|
ECG RZ 11 |
skladem
|
499 Kč | |
| 3 |
|
ECG BD 351 Foam |
skladem
|
299 Kč |
Celkem 198 produktů
Rychlovarná konvice
ECG RK 1740
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Nerezová |
Sendvičovač
ECG S 4232 Family Black
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Počet sendvičů: | 4 |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1785 Colore
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Nerezová |
Topinkovač
ECG ST 10630 SS
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Počet topinek: | 2 |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1700 Magnifica Intenso
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | bílá |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1700 Magnifica Antracito
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Antracitová |
Vysoušeč vlasů
ECG VV 3121 Professional
skladem
799 Kč
| Příkon/výkon: | 2100 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Fialová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
