ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
| 1 |
|
ECG ET 20482 Stainless |
ihned k expedici
|
3 190 Kč | |
| 2 |
|
ECG PH 6530 Slow Master |
skladem
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
ECG MH 158 |
skladem
|
1 790 Kč |
Celkem 168 produktů
Napěňovač
ECG NM 2255 Latte Art White
skladem
1 290 Kč
| Celkový objem: | 300 ml |
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Barva: | Bílá |
Napěňovač
ECG NM 2255 Latte Art Black
skladem
1 290 Kč
| Celkový objem: | 0.3 l |
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Barva: | Černá |
Horkovzdušné topidlo
ECG HH 3010
skladem
1 390 Kč
| Příkon/výkon: | 3000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Barva: | Černá |
Víceúčelový vysavač
ECG VM 2120 Hobby
skladem
1 390 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Oranžová/šedá |
| Hlučnost: | 79 dB |
Stojanový ventilátor
ECG FS 40 N
ihned k expedici
1 499 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Nerezová |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Víceúčelový vysavač
ECG VM 3140 Hobby
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Oranžová/šedá |
| Hlučnost: | 79 dB |
Konvektor
ECG TK 2080 DR White
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Časovač: | Ano |
Konvektor
ECG TK 2080 DR Black
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Časovač: | Ano |
Mikrovlnná trouba s grilem
ECG MTD 2071 SE
skladem
1 790 Kč
| Výkon grilu: | 700 W |
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

