ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
| 1 |
|
ECG TK 2080 DR White |
skladem
|
1 690 Kč | |
| 2 |
|
ECG UV 5080 |
skladem
|
499 Kč | |
| 3 |
|
ECG FS 40 N |
ihned k expedici
|
1 499 Kč |
Celkem 168 produktů
Rychlovarná konvice
ECG RK 1740
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Nerezová |
Sendvičovač
ECG S 4232 Family Black
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Počet sendvičů: | 4 |
Topinkovač
ECG ST 10630 SS
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Počet topinek: | 2 |
Sendvičovač
ECG S 2070 Panini
ihned k expedici
799 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Nerezová, černá |
| Počet sendvičů: | 2 |
Ruční šlehač
ECG RS 5011
skladem
849 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

