ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
| 1 |
|
ECG MH 008 White |
ihned k expedici
|
763 Kč | |
| 2 |
|
ECG NM 216 |
skladem
|
1 090 Kč | |
| 3 |
|
ECG BD 351 Foam |
skladem
|
299 Kč |
Celkem 168 produktů
Rychlovarná konvice
ECG RK 1240
skladem
499 Kč
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Materiál: | Nerezová |
| Vodoznak: | Ano |
Sendvičovač
ECG S 399 3in1 White
skladem
499 Kč
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Barva: | Bílá |
| Tvar sendvičů: | Čtverce |
Stolní mixér
ECG SM 3510 Mix&Go Smoothie
skladem
499 Kč
| Příkon/výkon: | 350 W |
| Barva: | Bílá/zelená |
| Regulace rychlosti: | Ne |
Sekáček potravin
ECG SP 466
skladem
549 Kč
| Příkon/výkon: | 250 W |
| Barva: | Bílá/zelená |
| Pulsní spínač: | Ano |
Žehlička
ECG NZ 322 Auto-Off
skladem
549 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 100 g/min |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1785 Colore
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Nerezová |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1700 Magnifica Intenso
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | bílá |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1700 Magnifica Antracito
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Antracitová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

