ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
| 1 |
|
ECG PMP 30 8GB Black&Orange |
ihned k expedici
|
799 Kč | |
| 2 |
|
ECG KM 150 Minimo Black |
ihned k expedici
|
899 Kč | |
| 3 |
|
ECG TK 2080 DR Black |
skladem
|
1 690 Kč |
Celkem 168 produktů
Napařovací žehlička
ECG NZ 190
skladem
399 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 80 g/min |
Kulma na vlasy
ECG KE 2451 Simply Curly
skladem
399 Kč
| Příkon/výkon: | 45 W |
| Barva: | Bílá/zlatá |
| Studený vzduch: | Ne |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1520 Glass
skladem
399 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Barva: | Bílá |
Osobní váha
ECG OV 1821 White
skladem
399 Kč
| Nosnost: | 180 kg |
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Žehlička
ECG NZ 210 Travel
skladem
449 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 10 g/min |
Zastřihovač vlasů
ECG ZS 1520CC
skladem
499 Kč
| Napájení: | Síť.adaptér/vestav.akumulátor |
| Barva: | Černá/modrá |
| Doba provozu: | 50 Min |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

