ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
| 1 |
|
ECG MH 008 White |
ihned k expedici
|
763 Kč | |
| 2 |
|
ECG NM 216 |
skladem
|
1 090 Kč | |
| 3 |
|
ECG BD 351 Foam |
skladem
|
299 Kč |
Celkem 168 produktů
Stolní mixér
ECG SM 3510 Mix&Go Smoothie
skladem
499 Kč
| Příkon/výkon: | 350 W |
| Barva: | Bílá/zelená |
| Regulace rychlosti: | Ne |
Víceúčelový vysavač
ECG VM 2120 Hobby
skladem
1 390 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Oranžová/šedá |
| Hlučnost: | 79 dB |
Sendvičovač
ECG S 399 3in1 White
skladem
499 Kč
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Barva: | Bílá |
| Tvar sendvičů: | Čtverce |
Sendvičovač
ECG S 4232 Family Black
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Počet sendvičů: | 4 |
Masořezka
ECG MG 2510 Power
skladem
1 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Černá, bílá |
| Materiál: | Nerez + plast |
Kontaktní gril
ECG KG 300 deluxe
skladem
1 990 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Olejový radiátor
ECG OR 1570
skladem
1 290 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Sekáček potravin
ECG SP 466
skladem
549 Kč
| Příkon/výkon: | 250 W |
| Barva: | Bílá/zelená |
| Pulsní spínač: | Ano |
Rychlovarné konvice
ECG RK 1758 Blue
skladem
349 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Bílá/modrá |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1758 Green
skladem
349 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Bílá |
Zastřihovač vlasů
ECG ZS 1520CC
skladem
499 Kč
| Napájení: | Síť.adaptér/vestav.akumulátor |
| Barva: | Černá/modrá |
| Doba provozu: | 50 Min |
Horkovzdušné topidlo
ECG HH 3010
skladem
1 390 Kč
| Příkon/výkon: | 3000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Barva: | Černá |
Osobní váha
ECG OV 137 Glass
skladem
349 Kč
| Nosnost: | 180 kg |
| Barva: | Bílá/průhledná |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 2072 GSE
skladem
1 990 Kč
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
Napěňovač
ECG NM 2255 Latte Art Black
skladem
1 290 Kč
| Celkový objem: | 0.3 l |
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Barva: | Černá |
Horkovzdušná fritéza
ECG AF 8300 Dual Fry
Doprava zdarma
skladem
2 890 Kč
| Typ fritování: | Horký vzduch |
| Maximální obsah: | 8.3 l |
| Displej: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

