DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Extol Premium 8825221 digitální nerez, 0-150mm, IP54 |
ihned k expedici
|
739 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (53087) sada 7ks, 3x(-),3x(PH), CrV |
ihned k expedici
|
389 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium 8894512 |
ihned k expedici
|
438 Kč |
Celkem 7396 produktů
Aku vrtačka
Festa 28000 20V/ 4, 0 + 2, 0Ah
Doprava zdarma
skladem
5 571 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Aku přímočará pila
Stayer S L204, 18V, 4Ah, 2 baterie Li-ion, (nabíječka + taška)
Doprava zdarma
skladem
5 542 Kč
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF720-200
Doprava zdarma
skladem
5 499 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 720 mm |
| Průměr kotouče: | 200 mm |
Aku rázový utahovák
Stayer Utahovák rázový aku IS L204, 18V, 4Ah, 2 baterie Li-ion, (nabíječka + taška)
Doprava zdarma
skladem
5 480 Kč
Aku okružní pila
Stayer CP L202, 18V, 2Ah, 2 baterie Li-ion, (nabíječka + taška)
Doprava zdarma
skladem
5 445 Kč
Aku úhlová bruska
Stayer AGR 125 L2024 + taška na přenášení (2 baterie 4 Ah + nabíječka)
Doprava zdarma
skladem
5 238 Kč
Aku vrtací kladivo
Extol Premium (8791816) SHARE20V, 2,6J, SDS plus, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 4000mAh
Doprava zdarma
skladem
5 216 Kč
Aku vazač armatur
Extol Industrial 8791861 vazač armatur aku SHARE20V, BRUSHLESS, bez baterie a nabíječky
Doprava zdarma
skladem
5 150 Kč
Aku vrtačka
Stayer PBL 80 L2022 PK 2 baterie. 2Ah + přenosné pouzdro, bezkartáčová
Doprava zdarma
skladem
5 056 Kč
Hlavice nástrčné
Extol Premium (8818350) hlavice nástrčné, sada 22ks, 3/4, CrV
Doprava zdarma
skladem
4 999 Kč
Řezačka obkladů
Fortum 4770848 řezačka obkladů profesionální, 1200mm
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Typ: | Ruční |
| Délka řezu: | 1200 mm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
