DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Extol Craft (1860) malý, 3řadý, 175mm |
skladem
|
19 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (6599) 57ks, CrV, 1/4 |
ihned k expedici
|
1 175 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium 925102 obloukový nerezový, 0-180° |
ihned k expedici
|
111 Kč |
Celkem 7398 produktů
Klíče očkové
Extol Premium (6233) sada 12ks, 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27, 25x28, 30x32mm, CrV
skladem
1 099 Kč
Aku vrtací šroubovák
Extol Craft (402400) 12V Li-ion, 1300mAh
skladem
1 099 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Laserový měřič
Fortum (4780275) metr laserový 40m v kombinaci s 5m svinovacím, laser : 0,129 - 40m
skladem
1 099 Kč
Bezkontaktní měřič teploty
Fortum (4780401) IR se sondou
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Bezkontaktní teploměr |
Aku šroubovák
Extol Lady 4(02402) růžový, 12V Li-ion, 1500mAh
skladem
1 099 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1500 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 19 |
Kompresor
Extol Premium (8891875) domácí aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
skladem
1 099 Kč
Aku kompresor
Extol Premium (8891511) 10,8bar, USB nabíjení
skladem
1 099 Kč
| Maximální tlak: | 10.3 bar |
| Napájení: | Aku |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
