DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Total THT115102 kabelové, heavy duty, industrial, 250mm |
skladem
|
195 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (3425) 0-150mm, rozlišení 0,05mm |
skladem
|
272 Kč | |
| 3 |
|
Total THT260606 kleště štípací čelní, industrial, 160mm, CrV |
skladem
|
148 Kč |
Celkem 7390 produktů
Aku přímočará pila
Total TJSLI8501 pila přímočará aku, 20V Li-ion, 2000mAh
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 990 Kč
Vytlačovací pistole
Total TCGLI2001 Vytlačovací pistole AKU 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 990 Kč
Aku vrtačka
Festa 28007 12V/ 2x 1.5A
skladem
1 984 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1500 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Aku nůžky na plech
Extol Premium 8791831, prostřihovačky aku SHARE20V, BRUSHLESS, bez baterie a nabíječky
skladem
1 950 Kč
Vzduchový kompesor a powerbanka
Energizer PAC4000
Cenová bomba -50%
ihned k expedici
969 Kč
| Maximální tlak: | 150 bar |
| Napájení: | Aku |
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF1000/180
skladem
1 930 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
