DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Extol Premium (48100) převodové, 255mm, rovné, CrV |
skladem
|
194 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8861112) guma upínací s karabinami, 80cm x O 10mm |
skladem
|
69 Kč | |
| 3 |
|
Fortum (4780103) metr svinovací NEREZ, 3m, š. pásku 16mm, NEREZ |
ihned k expedici
|
87 Kč |
Celkem 7390 produktů
Úhlová bruska
Procraft PW2200ES (PW1400ES), 180mm
skladem
1 862 Kč
| Příkon: | 1400 W |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Koza stavební
Fortum 4759999 koza stavební skládací 1kus, nosnost 590kg, výška 61,5-82mm
skladem
1 880 Kč
Aku vrtačka a úhlová bruska
Extol Premium (8898311) 12V a bruska úhlová 125mm v plastovém boxu
skladem
1 887 Kč
Aku vrtací kladivo
Procraft PHA40bb (bez baterie a nabíječky)
skladem
1 888 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Aku vrtací šroubovák
Extol Light (402403) s příklepem, růžový, 12V Li-ion, 2000mAh, v kufru s nářadím, sada 27ks
skladem
1 890 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | Plynulá regulace |
Hlavice nástrčné
Total THT141253 Hlavice nástrčné, sada 24ks, 1/2, 1/2
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 890 Kč
Příklepová vrtačka
Total THKTHP1152 Vrtačka s příklepem a nářadím, 680W, 115ks
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
1 890 Kč
Aku vytlačovací pistole
Extol Premium 8891865 vaničková aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
skladem
1 899 Kč
Kotouč pilový
Pilana Kotouč pilový na dřevo, 5310 - 56 zubů KV25°, O 500 x 3,0 x 30 mm
skladem
1 911 Kč
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF1000/180
skladem
1 930 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
