DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Extol Premium 8813660 otočné falcovací/děrovací, 290mm |
ihned k expedici
|
489 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium 8825306, 1/4, 5-25Nm, CrV |
ihned k expedici
|
739 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium 8856414 šňůra pletená polypropylenová, 4mm x 20m |
ihned k expedici
|
85 Kč |
Celkem 7387 produktů
Řezač otvorů do kachliček
Extol Craft (103940) s krytem, O 20-94mm, uchycení do vrtačky
ihned k expedici
211 Kč
| Typ: | Řezač otvorů |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 20-94 mm |
Řezačka obkladů
Extol Premium (8841076) ložisková, 600mm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 600 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Řezačka obkladaček
Extol Craft (688) s vykružovacím vrtákem, 400mm
ihned k expedici
993 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Řezačka obkladů
Fortum 4770848 řezačka obkladů profesionální, 1200mm
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Typ: | Ruční |
| Délka řezu: | 1200 mm |
Metr svinovací
Fortum (4780103) metr svinovací NEREZ, 3m, š. pásku 16mm, NEREZ
ihned k expedici
87 Kč
| Rozsah měření do:: | 3 m |
Vzduchový kompesor a powerbanka
Energizer PAC4000
Cenová bomba -50%
ihned k expedici
969 Kč
| Maximální tlak: | 150 bar |
| Napájení: | Aku |
Aku rázový utahovák
Procraft PWA18 (bez baterie a nabíječky)
ihned k expedici
1 715 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Řezačka obkladů
Fortum 4770816 řezačka obkladů ložisková, 600mm
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 789 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 600 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Aku excentrická bruska
Total TROSLI2001 bruska excentrická AKU, 125mm, 20V Li-ion, 2000mAh, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
1 450 Kč
| Průměr brusného kotouče: | 12.5 cm |
Poříz
Extol Premium (8812302) poříz rovný, s plast. rukojeťmi, délka 480/250mm ostří
ihned k expedici
344 Kč
Lepící páska
Extol Premium 8856332 ALU, hliníková, 50mm x 50m tl. 0,03mm, akryl. lepidlo
ihned k expedici
139 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
