Pračka s předním plněním Candy CS4 1062 D3/1-S
Katalogové číslo: 119806
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Pračka předem plněná Candy CS4 1062 D3/1-S
Technologie Smart Touch umožňuje bezdotykové propojení pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout až 40 dalších pracích programů.Programy praní:
- Bavlna – po odolné bavlněné látky
- Syntetika – pro syntetické tkaniny
- Bílé – pro perfektní praní bílých oděvů
- Bílé + předpírka
- Eco Mix 20° – stejná účinnost praní jako při 40°C s úsporou 40%
- Denní 59 min. – 59minutový program vhodný pro každodenní praní
- Rychlý 30 min. – rychlý program umožňuje dokončení pracího cyklu za 30 minut
- Máchání – program provede 3 máchání s prostředním odstředěním
- Odčerpání + odstředění – program dokončí odčerpání a odstředění při maximální rychlosti
- Jemné – program střídá práci a přestávky a je vhodný zejména pro praní jemného prádla
- Džíny – program vhodný pro praní džínoviny
- Baby – program umožňuje prát dětské oblečení při nastavené teplotě min. 60 °C. Díky tomuto programu bude dětské oblečení hygienicky čisté.
- Ruční praní/hedvábí – pro prádlo na ruční praní, hedvábné látky, které lze prát v pračce
- Vlna – prací cyklus určený pro vlnu, kterou lze prát v pračce
- Smart Touch – funkce umožňující stáhnout přes chytrý telefon dalších 40 pracích programů
Přídavné funkce:
- Extra máchání – umožňuje přidat máchání na konci pracího cyklu
- Odložený start – umožňuje nastavit odložený start pracího cyklu o 3, 6, 9 hodin
- Volba otáček dostředění
- Volba teploty
- Start/pauza
Důležité informace:
- Energetická třída: A+++
- Náplň praní: 6 kg
- Maximální otáčky: 1000 ot./min.
- Spotřeba el. energie: 0,79 kWh/cyklus
- Spotřeba vody: 46 l/cyklus
- Rozměry: 85×60×40 cm (VxŠxH)
Další informace:
- Předem plněná automatická pračka Slim Smart
- LCD displej
- Technologie Smart Touch – bezdotykové propojení pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání
- Stahování nových funkcí a cyklů pomocí chytrého telefonu
- Ovládání pomocí hlasu – hlasový asistent pro výběr a nastavení programu
- Možnost nastavení odloženého startu nebo odloženého konce praní
- Vedení statistik praní a čerpání energie
- Tipy a triky praní – aplikace v chytrém telefonu vám poradí
- Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod
- Bezpečnostní zámek dveří
- Ochrana proti úniku vody Antioverflow
- Ochrana proti přepěnění
- Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny
- Šířka dvířek 35 cm
- Úhel otevírání dvířek 180°
- Délka hadic – napouštěcí 150 cm, vypouštěcí 200 cm
- Délka kabelu – 160 cm
- Barva – bílá
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A+++ |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1000 |
| Barva: | Bílá |
| Dětská pojistka: | Ne |
| Displej: | Ano |
| Hloubka: | 40 cm |
| Hlučnost odstředění: | 77 dB |
| Hlučnost praní: | 58 dB |
| Ochrana proti přetečení: | Ano |
| Počet programů: | 16 |
| Praní v páře: | Ne |
| Rychlý program: | Ano |
| Spotřeba el. energie: | 0.79 kWh |
| Spotřeba vody: | 46 l |
| Šířka: | 60 cm |
| Třída účinnosti odstřeďování: | C |
| Třída učinnosti praní: | A |
| Výška: | 85 cm |
| Antialergický program: | Ne |
| Antibakteriální nádržka prášku: | Ne |
| Aqua stop: | Ne |
| Automatický dávkovač prášku: | Ne |
| Čistící program: | Ne |
| Materiál vany: | Silitech |
| Množstevní automatika: | Ano |
| Možnost podstavby: | Ne |
| Objem bubnu: | 50 l |
| Oblíbený program - uložení: | Ne |
| Odložený start: | Ano |
| Otevírání dvířek: | Levé |
| Program na skvrny: | Ne |
| Program na vlnu: | Ano |
| Program pro jemné prádlo: | Ano |
| Program pro snadné žehlení: | Ano |
| Program Refresh: | Ne |
| Signál ukončení praní: | Ne |
| Sprchování prádla: | Ne |
| Úsporný program: | Ano |
GPSR - Odpovědná osoba
Candy Hoover ČR s.r.o., info@candy.cz, 257 530 418, Sokolovská 651/136a, Praha 186 00, Česká republika


