Olejový radiátor BlackDecker BXRA1500E
Katalogové číslo: 223677
skladem( ověření dostupnosti zboží )Možnosti doručení
3 - 5 kusů, možnost vyzvednutí:Osobní odběr prodejna Svitavy
Spočítat splátky Home Credit
Přidat do porovnání
Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
icon
Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici
icon
Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Vlastnosti:
- olejový radiátor
- 9 článků
- 1500 W
- 2 nastavení teploty a nastavitelný termostat pro vytvoření dokonalého tepla
- vestavěná kontrolka signalizuje, kdy je zařízení horké
- šířka žeber: 140 mm
- bezpečnostní funkce automatického vypnutí při přehřátí
- vestavěná rukojeť zajišťuje snadnou přenositelnost
- pohodlné integrované ukládání kabelů
- kolečka pro snadnou mobilitu mezi pokoji
Dotazy a diskuze
Vložit dotaz
GPSR - Odpovědná osoba
Black & Decker (Czech) s.r.o., 261 009 782, Trmice 873, Trmice 40004, Česká Republika
Není to přesně to co jste hledali? Vybírejte z podobných produktů
Olejový radiátor Solac RA8010 2300W 11 článků
skladem
Olejový radiátor G21 Bromo černý, 11 žeber, 2500 W