Avide (9571460) LED reflektor 10W, 900Lm, pir
trvale vyprodáno
Katalogové číslo: 299137
podívejte se prosím na aktuálně
dostupné produkty
Podobné kategorie
Avide
Nejprodávanější produkty v kategorii Reflektory
| 1 |
|
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem |
skladem
|
1 289 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
229 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43243) 3200lm, se stojanem |
skladem
|
899 Kč |
Celkem 27 produktů
LED reflektor
Emos P4536 COB LED nabíjecí pracovní reflektor P4536, 2000 lm, 8000 mAh
skladem
1 730 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 2000 lm |
LED reflektor
Emos P4539 nabíjecí pracovní, 1000 lm
skladem
749 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 1000 lm |
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
279 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
LED reflektor
Kanlux (45818) XERTO EL 20W, CCT, IP65
skladem
1 699 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
LED reflektor
Avide (9571461) LED reflektor 20W, 1800Lm, pir
Poslední kus
skladem
459 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1800 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
