Mobilní telefon Alcatel IDOL 5 6058D Metal Black
Katalogové číslo: 155143
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Technické parametry
| Úhlopříčka v palcích: | 5.2 " |
| Operační paměť (RAM): | 3 GB |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Operační systém: | Android 7 |
| 3G: | Ano |
| 4G/LTE: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Interní paměť (ROM): | 16 GB |
| Kapacita akumulátoru: | 2760 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu: | 13 |
| 3,5 jack: | Ano |
| Akcelerometr (G-Sensor) Akcelerometr (G-Sensor): | Ano |
| Automatické ostření: | Ano |
| Barva telefonu Barva telefonu: | Černá |
| Bluetooth Bluetooth: | Ano |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| EDGE: | Ano |
| Frekvence procesoru: | 1300 MHz |
| GPRS: | Ano |
| Hloubka balení: | 5 cm |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Hmotnost balení: | 0.4 kg |
| HSCSD/HSDPA HSCSD/HSDPA: | Ano |
| Integrovaný blesk/přisvětlení: | Ano |
| IrDa infraport: | Ne |
| Konstrukce telefonu: | Dotykový |
| NFC: | Ne |
| Partnumber: | 6058D-2AALE17 |
| Počet barev: | 16.7 miliónů |
| Počet SIM karet Počet SIM karet: | Dual SIM |
| Podporované paměťové karty / typ karty: | MicroSD |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 |
| Rozlišení videozáznamu: | 1920 x 1080 |
| Senzor přiblížení (proximity): | Ano |
| Síťová frekvence (3G): | 2100, 900, 1900, 850 MHz |
| Síťová frekvence (GSM): | 1800, 1900, 900, 850 MHz |
| Síťová frekvence (LTE): | 1800, 2100, 800, 900, 2600 MHz |
| Světelnost Světelnost: | F/2 |
| Šířka balení: | 10 cm |
| Typ akumulátoru: | Li-Pol |
| Typ displeje: | IPS LCD |
| Typ Sim karty: | Nano Sim |
| USB port USB port: | USB typ-C |
| Výška balení: | 20 cm |
| Wi-Fi: | Ano |











