Zahradní technika
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní technika
| 1 |
|
Extol Craft (97321) čiré |
ihned k expedici
|
47 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (97301) čiré, univerzální velikost, zorník třídy F s ochranou proti oděru |
ihned k expedici
|
45 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8876462) pulzní zapichovací, s kov. bodcem |
skladem
|
133 Kč |
Celkem 1242 produktů
Čerpadlo
Extol Premium (8895001) 750W, 18000l/hod
Doprava zdarma
skladem
5 299 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
Ponorné čerpadlo
Kärcher BP 4 Deep Well
Doprava zdarma
skladem
7 497 Kč
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Max. dopravní výška: | 4300 cm |
Vysokotlaký čistič
Total TGT11316 čistič vysokotlaký, 1400W
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
2 290 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Maximální tlak: | 130 bar |
Náhradní korba ke kolečku
Extol Premium 8891590C korba náhradní, kovová, 80l
skladem
1 490 Kč
| Typ: | Náhradní korba |
Ponorné čerpadlo
NAC VPE28-L
skladem
1 071 Kč
| Příkon/výkon: | 280 W |
| Sací výška: | 500 cm |
| Max. dopravní výška: | 6800 cm |
Aku sekačka
Procraft PLM22 (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
3 144 Kč
| Pojezd: | NE |
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 11 kg |
Benzínový křovinořez s elektrickým startovaním
Procraft 357GBC-EL
skladem
3 799 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Potřebuje vaše zahrada probudit ze zimního spánku a přejete si pro ni ten nejlepší elixír mládí? K tomu vám jistě přijde vhod naše zahradní technika jako je sekačka na trávu, křovinořez, vertikutátor nebo dokonce zahradní traktor. Především trávník chce pravidelnou údržbu aby působil zdravým a pěstěným dojmem a byl funkční. Ke správné údržbě kvalitního trávníku by vám neměla chybět sekačka na trávu a to elektrická sekačka nebo benzínová sekačka.
Pro detailní úpravu trávníku jistě oceníte malého pomocníčka a tím jsou elektrické nůžky na trávu. K péči o vaši zahradu a okolí domu také neodmyslitelně patří úprava keřů, stromků, křovin, trav a stromů. Pro tyto úpravy vám bude skvělým pomocníkem elektrický křovinořez, elektrické nůžky na živý plot či motorová pila. Dejte své zahradě péči jakou si zaslouží a ona se vám odmění svoji krásou!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
