Zahradní technika
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní technika
| 1 |
|
Total THWS010901 Postřikovač zahradní - sprcha, 9funkční, ABS, ABS |
ihned k expedici
|
145 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (99122), 130x150cm, bílá, PES |
ihned k expedici
|
149 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (97302) polykarbonát, univerzální velikost, čirý, panoramatický zorník třídy F |
ihned k expedici
|
39 Kč |
Celkem 1242 produktů
Ponorné čerpadlo
Extol Premium (8895017) tlakové, 1200W, 6000l/h
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Sací výška: | 1200 cm |
| Max. dopravní výška: | 4000 cm |
Aku nůžky na trávu a živý plot
Extol Premium (8895602) s teleskopickou násadou, 7,2V Li-ion, 1500mAh
skladem
1 579 Kč
| Délka lišty: | 14 cm |
| Typ: | Na trávu, na živý plot |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895015 čerpadlo ponorné do sudu, 350W, 5000l/h
skladem
1 479 Kč
| Příkon/výkon: | 350 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 1100 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895016 čerpadlo ponorné kalové, nerezové tělo, 1100W, 1600l/h, 15m kabel
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 950 cm |
Domácí vodárna
Extol Premium (8895150) pro čerpadla do vrtu, 24l, 4bar
skladem
2 189 Kč
| Příkon/výkon: | 230 V |
| Celkový objem: | 24 l |
Čerpadlo
Extol Premium (8895008) 4 stupně, 1000W, 6000l/hod
Doprava zdarma
skladem
3 699 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
Rukavice zahradní
Extol Premium (8856670) nylonové polomáčené v nitrilu, velikost 8
skladem
38 Kč
| Velikost: | 8" |
Aku strunová sekačka
Total TGTLI20301 Sekačka strunová AKU, 20V Li-ion, 2000mAh, baterie a nabíječka
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 990 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Rukavice pracovní
Extol Premium (8856656) rukavice pracovní kožené, 9, velikost 9
skladem
196 Kč
| Velikost: | 9 |
Čerpadlo
Extol Premium (8895000) 250W, 9000l/hod
Doprava zdarma
skladem
2 949 Kč
| Příkon/výkon: | 250 W |
Elektrická řetězová pila
Extol Craft (405610) 1800W, 350mm
skladem
2 166 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Délka lišty: | 35 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895014 čerpadlo ponorné, pro čerpání do sucha, 400W
skladem
2 149 Kč
| Příkon/výkon: | 400 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 7 m |
Aku tlakový čistič
Extol Premium 8891858 SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Maximální tlak: | 22 bar |
Kultivátor s elektrickým motorem
Riwall PRO RET 3275
skladem
2 603 Kč
| Šířka záběru: | 32 cm |
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Motor: | Elektrický |
Benzínový křovinořez
Procraft 357GBC
skladem
2 830 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Potřebuje vaše zahrada probudit ze zimního spánku a přejete si pro ni ten nejlepší elixír mládí? K tomu vám jistě přijde vhod naše zahradní technika jako je sekačka na trávu, křovinořez, vertikutátor nebo dokonce zahradní traktor. Především trávník chce pravidelnou údržbu aby působil zdravým a pěstěným dojmem a byl funkční. Ke správné údržbě kvalitního trávníku by vám neměla chybět sekačka na trávu a to elektrická sekačka nebo benzínová sekačka.
Pro detailní úpravu trávníku jistě oceníte malého pomocníčka a tím jsou elektrické nůžky na trávu. K péči o vaši zahradu a okolí domu také neodmyslitelně patří úprava keřů, stromků, křovin, trav a stromů. Pro tyto úpravy vám bude skvělým pomocníkem elektrický křovinořez, elektrické nůžky na živý plot či motorová pila. Dejte své zahradě péči jakou si zaslouží a ona se vám odmění svoji krásou!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
