Zahradní technika
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní technika
| 1 |
|
Extol Premium (8856810) gelový, sada 2ks, univerzální velikost, gelové a pěnové tlumení, zapínání na suchý zip |
skladem
|
369 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (70151) 3/4 |
skladem
|
101 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (414121C) koleno s redukcí, 1 1/2 |
skladem
|
81 Kč |
Celkem 1242 produktů
Benzínový křovinořez
Procraft 357GBC
skladem
2 830 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Aku strunová sekačka
Extol Premium 8895712 sekačka strunová aku, 30cm, 20V Li-ion, 2000mAh
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 789 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895016 čerpadlo ponorné kalové, nerezové tělo, 1100W, 1600l/h, 15m kabel
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 950 cm |
Aku fukar listí
Extol Industrial 8791906 SHARE20V, BRUSHLESS, 4Ah
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Druh pohonu: | Akumulátorový |
| Foukání: | Ano |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Aku křovinořez
Procraft PTA20/2 bez akumulátoru a nabíječky
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 787 Kč
Aku křovinořez
Stayer GRASS CUTTER L20, 18 V (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
2 770 Kč
Prodlužovací kabel na bubnu
Emos 108250 Kabel prodlužovací, 50m / 230V, cívka, 4 zásuvky
Doprava zdarma
skladem
2 676 Kč
Aku řetězová pila
Total TGSLI2068 Řetězová pila aku, mini, Brushless, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 662 Kč
Čerpadlo na znečištěnou vodu
Extol Premium (8895013) 3v1, 900W, 13000l/h, 10m
Doprava zdarma
skladem
2 649 Kč
Kultivátor s elektrickým motorem
Riwall PRO RET 3275
skladem
2 603 Kč
| Šířka záběru: | 32 cm |
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Motor: | Elektrický |
Potřebuje vaše zahrada probudit ze zimního spánku a přejete si pro ni ten nejlepší elixír mládí? K tomu vám jistě přijde vhod naše zahradní technika jako je sekačka na trávu, křovinořez, vertikutátor nebo dokonce zahradní traktor. Především trávník chce pravidelnou údržbu aby působil zdravým a pěstěným dojmem a byl funkční. Ke správné údržbě kvalitního trávníku by vám neměla chybět sekačka na trávu a to elektrická sekačka nebo benzínová sekačka.
Pro detailní úpravu trávníku jistě oceníte malého pomocníčka a tím jsou elektrické nůžky na trávu. K péči o vaši zahradu a okolí domu také neodmyslitelně patří úprava keřů, stromků, křovin, trav a stromů. Pro tyto úpravy vám bude skvělým pomocníkem elektrický křovinořez, elektrické nůžky na živý plot či motorová pila. Dejte své zahradě péči jakou si zaslouží a ona se vám odmění svoji krásou!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
