Zahradní technika
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní technika
| 1 |
|
Extol Craft (70116) pro spojení dvou hadic |
skladem
|
14 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (70150) ventil zahradní, 1/2 |
skladem
|
75 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (70105) 1/2-3/4 |
skladem
|
17 Kč |
Celkem 1242 produktů
Prodlužovací kabel na bubnu
Munos buben 50m plast BASIC 4x zas. 3x1,5
Doprava zdarma
skladem
3 182 Kč
Aku sekačka
Procraft PLM22 (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
3 144 Kč
| Pojezd: | NE |
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 11 kg |
Benzínový křovinořez
Procraft 357GBC-S s dělitelnou hřídelí
ihned k expedici
3 099 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Aku zahradní nůžky
Extol Industrial 8791580 nůžky zahradní aku, 16V Li-ion, 2x2000mAh
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Délka lišty: | 10 cm |
| Typ: | Aku nůžky |
Čerpadlo
Extol Premium (8895000) 250W, 9000l/hod
Doprava zdarma
skladem
2 949 Kč
| Příkon/výkon: | 250 W |
Pracovní obuv
Vm Footwear Obuv pracovní kotníková celokožená TEXAS, 4360-02, velikost 43
Doprava zdarma
skladem
2 939 Kč
Elektrická sekačka
Procraft NM2100
Doprava zdarma
skladem
2 908 Kč
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 16,8 kg |
Potřebuje vaše zahrada probudit ze zimního spánku a přejete si pro ni ten nejlepší elixír mládí? K tomu vám jistě přijde vhod naše zahradní technika jako je sekačka na trávu, křovinořez, vertikutátor nebo dokonce zahradní traktor. Především trávník chce pravidelnou údržbu aby působil zdravým a pěstěným dojmem a byl funkční. Ke správné údržbě kvalitního trávníku by vám neměla chybět sekačka na trávu a to elektrická sekačka nebo benzínová sekačka.
Pro detailní úpravu trávníku jistě oceníte malého pomocníčka a tím jsou elektrické nůžky na trávu. K péči o vaši zahradu a okolí domu také neodmyslitelně patří úprava keřů, stromků, křovin, trav a stromů. Pro tyto úpravy vám bude skvělým pomocníkem elektrický křovinořez, elektrické nůžky na živý plot či motorová pila. Dejte své zahradě péči jakou si zaslouží a ona se vám odmění svoji krásou!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
