Zahradní technika
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní technika
| 1 |
|
Extol Premium (8895602) s teleskopickou násadou, 7,2V Li-ion, 1500mAh |
skladem
|
1 579 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8870928) s jádrem, hvězdicový profil, 2,4mm, 75m, PA66 |
skladem
|
180 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8876060) 1/2, mosazný, MOSAZ |
skladem
|
211 Kč |
Celkem 1242 produktů
Domácí vodárna
Extol Premium (8895150) pro čerpadla do vrtu, 24l, 4bar
skladem
2 189 Kč
| Příkon/výkon: | 230 V |
| Celkový objem: | 24 l |
Benzínový křovinořez
Procraft T4200 Pro
skladem
2 184 Kč
| Objem motoru: | 42,7cm3 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l l |
Elektrická řetězová pila
Extol Craft (405610) 1800W, 350mm
skladem
2 166 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Délka lišty: | 35 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895014 čerpadlo ponorné, pro čerpání do sucha, 400W
skladem
2 149 Kč
| Příkon/výkon: | 400 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 7 m |
Zahradní kolečko
EURO nářadí 139234 Kolečko zahradní LIVEX, 100 l, pozinkovaný rám, žluté
skladem
2 130 Kč
Potřebuje vaše zahrada probudit ze zimního spánku a přejete si pro ni ten nejlepší elixír mládí? K tomu vám jistě přijde vhod naše zahradní technika jako je sekačka na trávu, křovinořez, vertikutátor nebo dokonce zahradní traktor. Především trávník chce pravidelnou údržbu aby působil zdravým a pěstěným dojmem a byl funkční. Ke správné údržbě kvalitního trávníku by vám neměla chybět sekačka na trávu a to elektrická sekačka nebo benzínová sekačka.
Pro detailní úpravu trávníku jistě oceníte malého pomocníčka a tím jsou elektrické nůžky na trávu. K péči o vaši zahradu a okolí domu také neodmyslitelně patří úprava keřů, stromků, křovin, trav a stromů. Pro tyto úpravy vám bude skvělým pomocníkem elektrický křovinořez, elektrické nůžky na živý plot či motorová pila. Dejte své zahradě péči jakou si zaslouží a ona se vám odmění svoji krásou!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
