Zahradní technika
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní technika
| 1 |
|
Extol Craft (974100) s nádobkou, celková délka 31/50cm |
skladem
|
132 Kč | |
| 2 |
|
Fieldmann FZR 9019 |
ihned k expedici
|
399 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8876042) rozdvojka s ventilem, 3/4, MOSAZ |
skladem
|
277 Kč |
Celkem 1242 produktů
Čerpadlo elektrické
Extol Premium (8895005) 1100W, 16200l/hod
Doprava zdarma
skladem
6 499 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 500 cm |
| Max. dopravní výška: | 1000 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium (8895040) 750W, 39000l/h
Doprava zdarma
skladem
4 899 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Sací výška: | 500 cm |
| Max. dopravní výška: | 800 cm |
Aku zahradnické nůžky
Extol Industrial 8791580T nůžky zahradnické aku, 16V Li-ion, bez baterie a nabíječky
skladem
1 790 Kč
| Typ: | Aku nůžky |
Aku řetězová pila
Total TGSLI2058, MINI, 20V Li-ion, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
890 Kč
| Délka lišty: | 13 cm |
Benzínová řetezová pila
Procraft GS-502
skladem
1 806 Kč
| Příkon/výkon: | 2100 W |
| Délka lišty: | 400/450 mm |
Čerpadlo
Extol Premium (8895009) 1100W, 18500l/h
Doprava zdarma
skladem
3 249 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 800 cm |
Náhradní korba ke kolečku
Extol Premium 8891590D korba náhradní, plastová, 100l
skladem
1 469 Kč
| Typ: | Náhradní korba |
Elektrická sekačka
Procraft NM2100
Doprava zdarma
skladem
2 908 Kč
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 16,8 kg |
Benzínový křovinořez
Procraft T4200 Pro
skladem
2 184 Kč
| Objem motoru: | 42,7cm3 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l l |
Aku řetězová pila
Total TGSLI20685, mini, 20V LI-ION, Brushless, 1ks baterie, 1ks nabíječky
Doprava zdarma
sleva 15% s kodem JARO15
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
3 950 Kč
| Délka lišty: | 15 cm |
Aku strunová sekačka
Extol Industrial 8795614, 40V Li-ion, 2500mAh
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
Benzínový křovinořez
Procraft T4350-S s dělitelnou hřídelí
skladem
2 517 Kč
| Objem motoru: | 52 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Zahradní rukavice
Extol Lady 8856674 rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 8
skladem
82 Kč
| Velikost: | 8" |
Aku fukar listí
Extol Industrial 8791906 SHARE20V, BRUSHLESS, 4Ah
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Druh pohonu: | Akumulátorový |
| Foukání: | Ano |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Potřebuje vaše zahrada probudit ze zimního spánku a přejete si pro ni ten nejlepší elixír mládí? K tomu vám jistě přijde vhod naše zahradní technika jako je sekačka na trávu, křovinořez, vertikutátor nebo dokonce zahradní traktor. Především trávník chce pravidelnou údržbu aby působil zdravým a pěstěným dojmem a byl funkční. Ke správné údržbě kvalitního trávníku by vám neměla chybět sekačka na trávu a to elektrická sekačka nebo benzínová sekačka.
Pro detailní úpravu trávníku jistě oceníte malého pomocníčka a tím jsou elektrické nůžky na trávu. K péči o vaši zahradu a okolí domu také neodmyslitelně patří úprava keřů, stromků, křovin, trav a stromů. Pro tyto úpravy vám bude skvělým pomocníkem elektrický křovinořez, elektrické nůžky na živý plot či motorová pila. Dejte své zahradě péči jakou si zaslouží a ona se vám odmění svoji krásou!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
