Plachty
Nejprodávanější produkty v kategorii Plachty
| 1 |
|
Extol Craft (11124) 5x6m |
ihned k expedici
|
349 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (11125) 6x8m, PE |
ihned k expedici
|
550 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (11126) 8x10m, PE |
ihned k expedici
|
859 Kč |
Celkem 164 produktů
Plachta
Enpro Plachta zakrývací PROFI, 3 x 5 m, 200 g/m2, zelená
skladem
326 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 300 cm |
| Délka: | 500 cm |
Plachta
Enpro Plachta zakrývací PROFI, 10 x 15 m, 200 g/m2, zelená
Doprava zdarma
skladem
3 263 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 15 cm |
| Délka: | 10 m |
Plachta
Extol Craft (16128) nepromokavá středně silná 100g/m2, 6x10m, PE
skladem
1 389 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1000 cm |
| Délka: | 600 cm |
Plachta
Extol Craft (16130) nepromokavá středně silná 100g/m2, 10x15m, PE
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1500 cm |
| Délka: | 1000 cm |
Plachta
Extol Craft (16129) nepromokavá středně silná 100g/m2, 8x12m, PE
skladem
1 664 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1200 cm |
| Délka: | 800 cm |
Plachta
ProGarden KO-C22200030 4x6 metrů modrá
skladem
379 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 400 cm |
| Délka: | 600 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
