Zahradní domky, skleníky, fóliovníky
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní domky, skleníky, fóliovníky
| 1 |
|
Extol Craft (16125) nepromokavá středně silná 100g/m2, 4x5m, PE |
skladem
|
364 Kč | |
| 2 |
|
G21 GAH 1085 - 340 x 319 cm, hnědý |
skladem
|
15 490 Kč | |
| 3 |
|
Keter Maple Square hnědý |
skladem
|
1 382 Kč |
Celkem 461 produktů
Tkanina stínící
EURO nářadí 145453 Tkanina stínící HDPE, 80 g/m2, UV stabilní, 1,8 x 10 m, zelená
skladem
354 Kč
Nepromokavá plachta
Extol Craft (11124) 5x6m
ihned k expedici
349 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 600 cm |
| Délka: | 500 cm |
Tkanina stínící
EURO nářadí 145451 Tkanina stínící HDPE, 80 g/m2, UV stabilní, 1,5 x 10 m, zelená
skladem
341 Kč
Plachta
Enpro Plachta zakrývací PROFI, 3 x 5 m, 200 g/m2, zelená
skladem
326 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 300 cm |
| Délka: | 500 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Craft (11112) 4x6m
ihned k expedici
298 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 600 cm |
| Délka: | 400 cm |
Plachta zakrývací
Enpro 720753 Plachta zakrývací PROFI, 3 x 4 m, 140 g/m?, modro - stříbrná,
skladem
288 Kč
Plachta
Procraft ST3x4 200g/m2 nepromokavá s oky 3x4 m stříbrná
skladem
286 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 3 cm |
| Délka: | 4 m |
Nepromokavá plachta
Extol Craft (11121) 3x7m
ihned k expedici
285 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 700 cm |
| Délka: | 300 cm |
Plachta
Extol Craft (16123) středně silná 100g/m2, 3x4m, PE
skladem
276 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 400 cm |
| Délka: | 300 cm |
Plachta
Procraft BT5x8 50g/m2 nepromokavá s oky 5x8 m modrá
skladem
276 Kč
| Šířka: | 5 m |
| Délka: | 8 m |
| Gramáž: | 50 g/m2 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
