Zahradní domky, skleníky, fóliovníky
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní domky, skleníky, fóliovníky
| 1 |
|
Extol Premium (14104) silná 150g/m2, 5x8m, PE |
skladem
|
1 001 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8878203) extra silná 200g/m2, 3x5m |
skladem
|
485 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8878211) plachta PE nepromokavá extra silná 200g/m2, 6x8m |
skladem
|
1 368 Kč |
Celkem 461 produktů
Nepromokavá plachta
Extol Premium (8878203) extra silná 200g/m2, 3x5m
skladem
485 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 300 cm |
Plachta zakrývací
Euro nářadí 125188Q Plachta zakrývací EKONOMIK, 6 x 10 m, 55 g/m?, zelená
skladem
490 Kč
Nepromokavá plachta
Extol Premium (8878202) 200g/m2, 2x8m, PE
ihned k expedici
520 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 200 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Craft (11113) 5x8m, PE
ihned k expedici
530 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 500 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Craft (11125) 6x8m, PE
ihned k expedici
550 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 600 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14108) plachta PE nepromokavá silná 150g/m2, 4x6m
skladem
566 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 600 cm |
| Délka: | 400 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
