Zahradní domky, skleníky, fóliovníky
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní domky, skleníky, fóliovníky
| 1 |
|
Extol Craft (11115) 8x12m, PE |
ihned k expedici
|
1 260 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (11116) 10x15m, PE |
ihned k expedici
|
1 690 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8878207) extra silná 200g/m2, 4x5m |
skladem
|
649 Kč |
Celkem 461 produktů
Plachta
Extol Craft (16125) nepromokavá středně silná 100g/m2, 4x5m, PE
skladem
364 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 400 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14109) silná 150g/m2, 2x8m, PE
skladem
379 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 200 cm |
Plachta
ProGarden KO-C22200030 4x6 metrů modrá
skladem
379 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 400 cm |
| Délka: | 600 cm |
Plachta zakrývací
Enpro 720762 Plachta zakrývací PROFI, 4 x 6 m, 140 g/m?, modro - stříbrná
skladem
396 Kč
Plachta zakrývací
Enpro 720580 Plachta zakrývací STANDARD, 5 x 8 m, 70 g/m?, modro - stříbrná,
skladem
436 Kč
Plachta
Extol Craft (16126) nepromokavá středně silná 100g/m2, 4x6m, PE
skladem
444 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 600 cm |
| Délka: | 400 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14103) silná 150g/m2, 4x5m, PE
skladem
446 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 400 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
