Whirlpool - Odměňte sebe i svou domácnost
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool - Odměňte sebe i svou domácnost
| 1 |
|
Whirlpool WSBO 3O34 PF X |
skladem
|
13 890 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool AKR 749/1 WH |
ihned k expedici
|
3 990 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WCN 65 FLK |
skladem
|
2 990 Kč |
Celkem 82 produktů
Sklokeramická varná deska
Whirlpool AKT 8130 LX
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Šířka: | 58 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Mikrovlnná trouba s grilem
Whirlpool MWP 103 W
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
Indukční varná deska
Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXL
Doprava zdarma
skladem
35 990 Kč
| Šířka: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Pračka se sušičkou
Whirlpool FFWDD 1076258 BV EU
Doprava zdarma
skladem
15 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Náplň: | 10 kg |
| Hloubka: | 60.5 cm |
Mikrovlnná trouba
Whirlpool MWP 201 W
Doprava zdarma
skladem
3 690 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
| Průměr talíře: | 24.5 cm |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S8560 AL
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHCN 64 F LM X/1
Doprava zdarma
skladem
6 290 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S4160 BF
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool MBNA910X
Doprava zdarma
skladem
6 499 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Celkový objem: | 22 l |
Indukční varná deska
Whirlpool WL B1160 BF + dárek dle vlastního výběru
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK38HU0X
Doprava zdarma
skladem
7 790 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Plynová varná deska
Whirlpool GOFL 629/S
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Barva: | Champagne |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Plynová varná deska
Whirlpool GMWL 728/IXL
Doprava zdarma
skladem
9 490 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVS 93F LT BSS/1
Doprava zdarma
skladem
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 89.5 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRBX 6252BS EU
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 6240L EU/N
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
