VODA, PLYN, TOPENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii VODA, PLYN, TOPENÍ
| 1 |
|
Heateq SKY 50V |
ihned k expedici
|
3 490 Kč | |
| 2 |
|
DZD Dražice OKC 160 |
ihned k expedici
|
10 138 Kč | |
| 3 |
|
Bravo B-4673 |
ihned k expedici
|
757 Kč |
Celkem 368 produktů
Bezdrátová termohlavice
Hama SMART pro regulaci vytápění, doplněk do systému
ihned k expedici
871 Kč
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 120 PK
Doprava zdarma
skladem
6 079 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | D |
Konvektor
ECG TK 2080 DR Black
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Časovač: | Ano |
Kombinovaný ohřívač vody
Mora KEOM 80 PKTL
Doprava zdarma
skladem
6 989 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 80 PK
skladem
4 752 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | D |
Kombinovaný ohřívač vody
Mora KEOM 120 PKTL
Doprava zdarma
skladem
8 489 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Umístění: | Na stěnu |
| Energetická třída: | C |
Konvektor
ECG TK 2080 DR White
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Časovač: | Ano |
Kombinovaný ohřívač vody
Mora KEOM 80 PKTP
Doprava zdarma
skladem
6 989 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | C |
Kombinovaný ohřívač vody
Mora KEOM 120 PKTP
Doprava zdarma
skladem
7 994 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Umístění: | Na stěnu |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 80 PKT
Doprava zdarma
skladem
5 158 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | D |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 150 PK
Doprava zdarma
skladem
6 177 Kč
| Celkový objem: | 150 l |
| Energetická třída: | D |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKU 80 SKSM
Doprava zdarma
skladem
7 688 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Energetická třída: | B |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 5 P
Doprava zdarma
skladem
3 719 Kč
| Celkový objem: | 5 l |
| Umístění: | Pod dřez |
| Energetická třída: | A |
Olejový radiátor
ECG OR 1570
skladem
1 290 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
