VODA, PLYN, TOPENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii VODA, PLYN, TOPENÍ
| 1 |
|
Mora EOM 120 PK |
skladem
|
6 079 Kč | |
| 2 |
|
DZD Dražice OKCE 200 |
ihned k expedici
|
9 401 Kč | |
| 3 |
|
Heateq SKY 80V |
ihned k expedici
|
3 590 Kč |
Celkem 368 produktů
Mobilní klimatizace
Clatronic CL3671
Doprava zdarma
Akce
Akce
ihned k expedici
5 736 Kč
| Max. výkon chlazení: | 7000 Btu/h |
| Energetická třída: | A |
Stolní ventilátor
Punex PFT1040
ihned k expedici
578 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Stojanový ventilátor
Bravo B 5023
ihned k expedici
661 Kč
| Průměr vrtule: | 38 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Elektrický ohřívač vody
Electrolux EWH 10 Q U EEC
ihned k expedici
3 110 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Pod umyvadlem |
| Energetická třída: | B |
Stolní ventilátor
Black-Decker BXEFD42E bílý
ihned k expedici
755 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Horkovzdušný ventilátor
Domo DO7325F
ihned k expedici
429 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá, černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
