Televize
Nejprodávanější produkty v kategorii Televize
| 1 |
|
Tesla TE-323 |
skladem
|
558 Kč | |
| 2 |
|
Tesla TE 3000 IRDETO |
skladem
|
1 724 Kč | |
| 3 |
|
Tesla HYbbRID TV TH210 |
skladem
|
1 281 Kč |
Celkem 142 produktů
DVB-T2 přijímač
Tesla TE-222
skladem
618 Kč
| Počet tunerů: | 1 tuner |
| HDMI: | Ano |
| PVR (záznam na USB/HDD): | Ano |
DVB-T2 přijímač
Strong SRT84
skladem
699 Kč
| Počet tunerů: | 1 tuner |
| HDMI: | Ano |
| PVR (záznam na USB/HDD): | Ano |
DVB-T2 přijímač
Alma 1660 Dongle
skladem
508 Kč
| Počet tunerů: | 1 tuner |
| HDMI: | Ano |
| PVR (záznam na USB/HDD): | Ano |
DVB-T2 přijímač
Evolveo Alpha T2
skladem
566 Kč
| Počet tunerů: | 1 tuner |
| HDMI: | Ano |
| PVR (záznam na USB/HDD): | Ano |
LED televize
Strong SRT40FD5553
skladem
4 980 Kč
| Úhlopříčka: | 100 cm |
| Barva: | Lesklá černá |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
Držák na televizi 14-65
Meliconi 480862 Stropní držák LCD, LED, max 14-65
Doprava zdarma
skladem
3 098 Kč
| Typ držáku: | Stropní |
| Nosnost: | 35 kg |
| Možnost naklápění: | Ano |
UHD QLED televize
Samsung QE65LS03FW NEO
Doprava zdarma
skladem
37 218 Kč
| Úhlopříčka: | 163 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
UHD OLED televize
Samsung QE55S90F
Doprava zdarma
skladem
31 335 Kč
| Úhlopříčka: | 138 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
UHD QLED televize
Samsung QE65QN85F NEO
Doprava zdarma
skladem
24 443 Kč
| Úhlopříčka: | 163 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
UHD QLED televize
Samsung QE55QN85F NEO
Doprava zdarma
skladem
19 608 Kč
| Úhlopříčka: | 138 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
UHD LED televize
Samsung UE43U8072
Doprava zdarma
skladem
8 124 Kč
| Úhlopříčka: | 108 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
LED televize
Strong SRT32HD5553
skladem
3 750 Kč
| Úhlopříčka: | 80 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 1366 x 768 |
LED televize
Strong SRT24HE4023
skladem
2 990 Kč
| Úhlopříčka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 1366 x 768 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
