Televize
Nejprodávanější produkty v kategorii Televize
| 1 |
|
Alma 1660 Dongle |
skladem
|
508 Kč | |
| 2 |
|
Amiko MINI HD265 Wi-Fi |
skladem
|
1 396 Kč | |
| 3 |
|
Amiko SHD 8165 WIFI DVB-S2 SHD |
skladem
|
1 549 Kč |
Celkem 142 produktů
LED televize
Strong SRT40FD5553
skladem
4 980 Kč
| Úhlopříčka: | 100 cm |
| Barva: | Lesklá černá |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
LED televize
Strong SRT32HD5553
skladem
3 750 Kč
| Úhlopříčka: | 80 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 1366 x 768 |
Držák na televizi 14-65
Meliconi 480862 Stropní držák LCD, LED, max 14-65
Doprava zdarma
skladem
3 098 Kč
| Typ držáku: | Stropní |
| Nosnost: | 35 kg |
| Možnost naklápění: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
