Televize
Nejprodávanější produkty v kategorii Televize
| 1 |
|
Omega OUTV400SF |
ihned k expedici
|
149 Kč | |
| 2 |
|
Tesla TE-222 |
skladem
|
618 Kč | |
| 3 |
|
Strong SRT84 |
skladem
|
699 Kč |
Celkem 142 produktů
LED televize
Strong SRT32HD5553
skladem
3 750 Kč
| Úhlopříčka: | 80 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 1366 x 768 |
LED televize
Strong SRT40FD5553
skladem
4 980 Kč
| Úhlopříčka: | 100 cm |
| Barva: | Lesklá černá |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
UHD LED televize
Samsung UE43U8072
Doprava zdarma
skladem
8 124 Kč
| Úhlopříčka: | 108 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
